O nas

Naszą działalność rozpoczęliśmy w 2002 roku pod nazwą PRO VERBA Ośrodek Nauczania Języków Obcych. Początkowo działalność ta miała charakter typowej szkoły językowej - w naszej ofercie, poza językiem angielskim, znajdowały się również języki niemiecki, hiszpański, francuski, włoski i rosyjski. W wyniku nabytych doświadczeń oraz nawiązanych kontaktów sprecyzowaliśmy profil naszego Klienta docelowego jako Klienta instytucjonalnego. Jednocześnie postanowiliśmy skupić się na maksymalnym rozszerzeniu oferty z zakresu języka angielskiego (praktyczna nauka języka angielskiego, język biznesu, język prawniczy, kursy dostosowane do indywidualnych potrzeb uczestników).

Drugim podstawowym produktem oferowanym przez PRO VERBA były tłumaczenia o szerokim zakresie merytorycznym, poczynając od tłumaczeń tekstów prawnych, prawniczych i ekonomicznych po teksty humanistyczne i naukowe. O ile oferta szkoleń językowych skierowana jest głównie do firm, działalność związana z tłumaczeniami skierowana jest w równym stopniu do Klientów instytucjonalnych jak i osób prywatnych.

W roku 2008 PRO VERBA została przekształcona w EDU TRANS ENGLISH i zaoferowała swoim klientom nowy produkt, tj. tłumaczenia poświadczone ("przysięgłe").

Obecnie współpracujemy z gronem specjalistów w dziedzinie nauczania języka angielskiego, jak również tłumaczeń ustnych i pisemnych. Są to ludzie z dużym doświadczeniem zawodowym, wykładowcy akademiccy oraz osoby aktywne naukowo. Charakteryzuje nas rzetelność, terminowość oraz profesjonalne podejście do Klienta, w szczególności analiza jego potrzeb i wymagań. A to wszystko w bardzo atrakcyjnej cenie!!!

Dzięki naszej lokalizacji, jak również dużej mobilności, świadczymy usługi (w zakresie zarówno szkoleń językowych, jak i tłumaczeń) nie tylko na terenie miasta Poznania; mamy swoich klientów w Rokietnicy, Szamotułach, Czarnkowie, Obornikach, Trzciance, Wałczu, Pile oraz wielu innych miejscach. O ile oferta szkoleń językowych skierowana jest głównie do firm, usługi związane z tłumaczeniami świadczone są w równym stopniu dla Klientów instytucjonalnych jak i osób prywatnych. Dzięki możliwościom, które stwarza komunikacja internetowa, usługi związane z tłumaczeniami świadczymy nie tylko na rzecz klientów krajowych, lecz również klientów zagranicznych (dla tych ostatnich w niedalekiej przyszłości planujemy stworzenie osobnej witryny internetowej).